0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 10808179
Stok Durumu: 1231
34,30TL

Carno Hamster Evi Ahşap No:512  18x15x15cm

Ahşap merdiven hamster oyuncağı, küçük kemirgenler için kafes içerisinde ve kafes dışarısında kullanım için uygun bir üründür. Hamster canlıların hem oyun aktivelerini hem de yuva ihtiyaçını tek bir üründe toplayan bir tasarıma sahiptir. Kaliteli ahşaptan üretilmiş olan bu hamster oyuncağı hem sağlıklı hemde uzun ömürlü bir üründür.

Dikkat çekici renkleri ile kafes içerisinde dekor anlamında da oldukça şıktır. Günlük aktivitesini ve egzersiz yapma imkanı sağlayan geniş alana sahip bir oyuncaktır. Üst ve alt kısmında hamster evi görevini görebilecek birer de yuva mevcuttur.

* İlgi çekici ve dekoratif renkler,
* Kaliteli ve sağlıklı ahşap malzeme
* Hamster aktivite merkezi ve hamster evi olarak kullanılabilir.

Ürün ölçüleri;
En            : 15 cm
Boy          :18 cm
Yükseklik :15 cmBilgilendirme:aktifmama.com sitesinde bulunan ürünler tedarikçilerin verdiği bilgi doğrultusunda sisteme (manuel veya otomatik eklenmektedir)Ürünlerin sitede olması stoğumuzda olduğu anlamı taşımamaktadır .İlgili ürün satıldığında tedarikçi firmadan gelen faturalı ürünler kanunlara uygun olup olmadığı kontrol edilip uygunsa müşteriye faturalanıp sevk edilir Eğerki kanunlara uygun değilse ürün satışa kapatılıp tedarikçiye bilgi verilir.Tedarikçi bilgisi için info@akifmama.com mail atınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
]]>